Medycyna naturalna kontra cysty na jajnikach

Posted on lut 12, 2013 in Cysty na jajnikach | 0 comments

Medycyna naturalna kontra cysty na jajnikach

 Wśród najczęstszych przyczyn, wywołujących cysty na jajnikach podawane są zmiany i zaburzenia hormonalne, występujące w kobiecym organizmie. Jednak wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że cysty na jajnikach stanowią przejaw nieprawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i symptom, iż jest on słaby. Silny i zdrowy organizm w większości przypadków samodzielnie jest w stanie poradzić sobie z dużą liczbą nieprawidłowości i potrafi zwalczyć je, nim przybiorą groźne i niebezpieczne dla zdrowia rozmiary. Natomiast organizm osłabiony i zanieczyszczony funkcjonuje gorzej, jak rozregulowany mechanizm, przez co nie daje sobie rady ze zwalczaniem nieprawidłowo rozwijających się komórek. Z tego powodu istotnym elementem leczenia powinna być troska o ogólne wzmocnienie organizmu i dostarczenie mu nowych sił do walki z chorobą.

Dr Nona kontra cysty na jajnikach

Na szczęście coraz więcej kobiet dostrzega zależność między ogólnym stanem organizmu a jego podatnością na różnego rodzaju choroby. Coraz częściej rozumiemy, że profilaktyka chorób kobiecych odgrywa w naszym życiu ogromną rolę, a w przypadku, gdy lekarz zdiagnozuje cysty na jajnikach, szczególnie istotne jest wspomożenie organizmu do walki. Oczywistym jest, że osłabiony organizm nie pozwala przepisanym przez lekarza medykamentom zadziałać tak skutecznie, jak ma to miejsce w przypadku organizmu zdrowego, który sam także mobilizuje siły do walki i wspiera działanie substancji leczniczych. Dlatego w przypadku cyst warto sięgnąć po preparaty Dr Nona, których głównym składnikiem są naturalne minerały z Morza Martwego. Skondensowane substancje, zawarte w preparatach z serii Dr Nona nie tylko wspomagają nasz organizm do walki z konkretną przypadłością, ale także wpływają na ogólnoustrojowe wzmocnienie, usprawniając jego funkcjonowanie jako całości i korzystnie wpływając na działanie konkretnych narządów.

Życiodajna siła minerałów

Sercem produktów Dr Nona są życiodajne minerały z Morza Martwego, o których działaniu można śmiało powiedzieć, że jest ono fenomenalne. Specjaliści medycyny niekonwencjonalnej od lat podkreślają, że skład mineralny wody z Morza Martwego ma działanie uzdrawiające i w sposób niemal cudowny pobudza cały nasz organizm. Właśnie dlatego preparaty Dr. Nona mają działanie tak wszechstronne: nie tylko wspomagają organizm do walki z chorobą, wzmacniając działanie substancji z zakresu medycyny konwencjonalnej, ale także odżywiają i pobudzają organizm. Dzięki kompleksowemu składowi wszystkie minerały doskonale się wchłaniają, błyskawicznie uzupełniając niedobory składników mineralnych w naszym organizmie.

Cysty na jajnikach są jednym ze schorzeń, które informuje nas, że nasz organizm nie funkcjonuje najlepiej, że jest osłabiony i zatruty, przez co nie może w pełni wykorzystać swoich sił obronnych do walki z chorobą. Dlatego warto mieć świadomość, jak ważną rolę w walce z cystami na jajnikach odgrywa ogólne wzmocnienie organizmu i poprawienie jego kondycji. Z pomocą przyjdą nam takie produkty firmy Dr Nona jak: Faza 9, która reguluje układ hormonalny, Ravseen (doskonały antyoksydant), czy herbata Gonseen, skutecznie oczyszczającą organizm z toksyn i różnego rodzaju złogów. W przypadku dużej ilości stresu w naszym życiu idealnym rozwiązaniem będzie Yamseen – preparat o działaniu uspokajającym, zaś wieczorny relaks ułatwią sole do kąpieli z Morza Martwego. Warto pamiętać, że stosowanie naturalnych kremów czy balsamów do ciała ma także istotny wpływ na naszą skórę oraz cały organizm.

Co ważne – zdrowy organizm poradzi sobie nie tylko z cystami, ale także z innymi chorobami :od banalnych, w rodzaju grypy czy przeziębienia, aż po te bardziej skomplikowane i potencjalnie niebezpieczne. Odpowiednio odżywiane i pielęgnowane ciało nie tylko skuteczniej zwalczy cysty na jajnikach, niż organizm osłabiony i zatruty toksynami – co najważniejsze, zdrowe ciało nie dopuści do ich powstawania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *