Menopauza nie taka straszna dzięki Dr Nonie

Posted on lut 25, 2013 in Menopauza | 0 comments

Menopauza nie taka straszna dzięki Dr Nonie

 Menopauza to okres życia, którego obawia się każda kobieta. Wielokrotnie miałyśmy okazję widzieć nasze mamy, ciotki czy starsze koleżanki, gdy zmagały się z objawami klimakterium: rozdrażnione, osłabione, z każdym dniem tracące radość życia. Chcemy uniknąć podobnych sytuacji, dlatego poszukujemy naturalnych preparatów, które mogłyby złagodzić przebieg okresu przekwitania. Okazuje się, że jest to możliwe – dzięki naturalnym preparatom Dr Nona.

Nie taka menopauza straszna

Pierwszym krokiem do złagodzenia męczących objawów menopauzy jest wybór odpowiedniej terapii. Współczesne kobiety coraz rzadziej decydują się na hormonalną terapię zastępczą z użyciem syntetycznych hormonów, przede wszystkim na dużą liczbę przeciwwskazań oraz możliwych skutków ubocznych, wśród których znajduje się również rak. Skuteczną alternatywą dla HTZ jest natomiast terapia naturalnymi związkami pochodzenia roślinnego – fitoestrogenami. Fitoestrogeny pozwalają zachować szczupłą sylwetkę dzięki regulacji metabolizmu, normalizują także pracę układu hormonalnego, doskonale zastępując kobiece hormony płciowe, w okresie menopauzy produkowane w coraz mniejszych ilościach.  Związki organiczne poprawiają kondycję skóry, przywracają apetyt na seks, poprawiają nastrój – słowem, eliminują wszystkie negatywne objawy, z którymi tradycyjnie kojarzona jest menopauza. Jednak by kuracja fitoestrogenowa okazała się skuteczna, musimy systematycznie przyjmować odpowiednią ich ilość, co jest o wiele prostsze, gdy sięgniemy po naturalne preparaty na bazie fitoestrogenów, zapewniające optymalną dzienną dawkę tych substancji.

Menopauza – łagodzenie objawów preparatami Dr Nona

W łagodzeniu nieprzyjemnych objawów, jakie niesie ze sobą menopauza, niezwykle skuteczne są preparaty naturalne, tworzone na bazie fitoestrogenów. Takim suplementem jest Feminseen: połączenie fitoestrogenów z soi, flawonoidów oraz cennych minerałów z Morza Martwego. Femseen doskonale regeneruje organizm, zapewniając mu każdego dnia zastrzyk energii. Wpływa korzystnie na stan skóry, stymuluje pracę serca i jest świetnym immunomodulatorem. Uzupełnieniem procesu łagodzenia objawów menopauzy jest także Faza 9 – preparat, stymulujący pracę kobiecego układu hormonalnego. Do codziennej diety warto również włączyć preparaty mineralno-witaminowe, takie jak batoniki Dakseen czy zupę Soupseen, które systematycznie uzupełniają niedobory mikroelementów w organizmie, wzmacniając go od wewnątrz oraz wspomagając działanie układu immunologicznego. Działanie łagodzące stres ma z kolei Yamseen, który pozwala się odprężyć i zwalczyć stres. Intensywne działanie odprężające, połączone z pielęgnacją i odżywieniem zapewnią również kąpiele w Kwartecie Soli z Morza Martwego.

Menopauzę naprawdę można przetrwać bez negatywnych objawów, przez cały okres jej trwania zachowując szczupłą sylwetkę, ochotę na seks i piękny, zadbany wygląd. Kluczem do dobrego samopoczucia są naturalne preparaty Dr Nona, które skutecznie łagodzą objawy menopauzy i wzmacniają organizm, odżywiając go od wewnątrz. Przyjmując Femseen, Fazę 3 oraz Yamseen możemy być pewne, że problemy ze snem, rozdrażnienie ani uderzenia nas nie dosięgną, a menopauza będzie po prostu kolejnym okresem naszego życia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *