Oczyść organizm, zwalcz cysty na jajnikach

Posted on mar 12, 2013 in Cysty na jajnikach | 0 comments

Oczyść organizm, zwalcz cysty na jajnikach

 Cysty na jajnikach stanowią coraz częstszą dolegliwość zdrowotną wśród kobiet. Choć same z siebie najczęściej nie są groźne, nie wolno ich bagatelizować, gdyż – jak każda nieprawidłowa zmiana w organizmie – z czasem mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Oczywiście, najważniejsza jest profilaktyka i wzmacnianie organizmu, by nie dopuścił do pojawiania się cyst. Jednak jeśli cysty na jajnikach zostały już u nas zdiagnozowane, nie warto wpadać w panikę – w skutecznym ich leczeniu pomoże oczyszczenie organizmu z toksyn, co można wykonać w warunkach domowych. Pamiętajmy jednak, że nawet podczas stosowania metod naturalnych zawsze musimy pozostawać w ścisłym kontakcie z lekarzem.

Toksyny a cysty na jajnikach

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że duża część współczesnych chorób to przejaw zatrucia organizmu toksynami. Toksyny to trujące, szkodliwe substancje, które mają negatywny wpływ na funkcjonowanie organizmu, osłabiając układ immunologiczny oraz funkcjonowanie poszczególnych narządów. Niestety, są one stałym elementem naszego życia: wchłaniamy je wraz z zanieczyszczonym powietrzem, przyjmujemy z pokarmem, spożywając przede wszystkim żywność wysoko przetworzoną i nafaszerowaną konserwantami. Ponieważ organizm nie radzi sobie z usuwaniem wszystkich zanieczyszczeń „na bieżąco”, staje się coraz słabszy i coraz bardziej podatny na choroby. Układ immunologiczny nie funkcjonuje tak sprawnie jak w przypadku organizmu zdrowego i wolnego od toksyn, przez co przez tę naturalną barierę organizmu zaczyna przenikać jeszcze więcej czynników szkodliwych, dochodzi też do zachwiania naturalnych procesów organizmu, takich jak chociażby funkcjonowanie układu hormonalnego. A to właśnie nieprawidłowe działanie układu hormonalnego jest najczęstszą przyczyną powstawania schorzeń takich jak cysty na jajnikach. Stąd prosty wniosek: by wzmocnić organizm i wspomóc go w walce z cystami, należy zacząć od oczyszczania i usuwania toksyn.

Oczyszczanie pomaga zwalczyć cysty na jajnikach

By skutecznie usunąć złoża toksyn z organizmu, warto stosować preparaty na bazie substancji naturalnych, które charakteryzują się wysoką wchłanialnością, są też o wiele bardziej skuteczne niż preparaty syntetyczne. Naturalne suplementy skutecznie wyprowadzają szkodliwe substancje, dzięki czemu organizm staje się silniejszy, lepiej reaguje na leczenie konwencjonalne i szybciej przyswaja niezbędne mu witaminy oraz minerały. Dobrze więc sięgnąć po preparaty Dr Nona, skomponowane starannie ze składników pochodzenia naturalnego, przede wszystkim po herbatkę oczyszczającą Gonseen. Ma ona fenomenalne, niezwykle silne działanie, a dodatkowo wzmacnia organizm i mobilizuje do działania układ immunologiczny. Warto stosować i inne oczyszczające preparaty naturalne Dr Nona, na przykład Ravseen: doskonały antyoksydant, który stymuluje funkcje obronne organizmu. W oczyszczaniu i wzmacnianiu organizmu sprawdzi się także Cleanseen, który doskonale poprawia perystaltykę jelit oraz usuwa kamienie kałowe i substancje toksyczne z organizmu, pomaga w odtworzeniu prawidłowej mikroflory jelit.

Oczyszczanie organizmu to także podstawa wszystkich kuracji leczniczych: silny, wolny od trujących substancji organizm lepiej reaguje na leki, skuteczniej też walczy z chorobą. Stosując codzienne herbatkę oczyszczającą Gonseen oraz przyjmując naturalne suplementy diety Cleanseen oraz Ravseen wspomagamy pracę naszego organizmu, a przede wszystkim wzmacniamy go i pomagamy mu zwalczyć cysty na jajnikach. Nasz organizm można oczyścić także zewnętrznie poprzez skórę stosując codzienne kąpiele w solach z Morza Martwego. Pamiętajmy też, że silny organizm w przyszłości będzie się bronił znacznie skuteczniej, jest więc szansa, że cysty na jajnikach nigdy więcej się nie pojawią.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *